בואו לא נהיה זרים

הכירו אותי

נעים להכיר,

אני אוראל וסרמן, נשואה לאורי ואמא ליאיר, דור ואילי המקסימים.
יועצת שינה לתינוקות ופעוטות, ומדריכת הורים בגישת מיכל דליות.
בעלת תואר (ראשון) B.ED בחינוך והוראה ותואר (שני) M.A בייעוץ חינוכי.

ילדים הם המתנה הכי טובה שיכולנו לקבל לעצמנו!

אבל גם הכי מאתגרת (:

לאחר 3 לידות, 10 שנות נישואים ויותר מ15 שנה בעבודה עם ילדים והורים במערכת החינוך ומחוצה לה בחרתי להיות יותר קרובה למשפחות.

"לישון זה לא חלום" – הבנתי את זה כאשר בני האמצעי נולד בהפרש של שנה ו-10 חודשים מהבכור והייתי זקוקה נואשות לשעות שינה. לאחר חמישה חודשים של לילות מתישים, שלילת כל בעיה רפואית והבנה שהקושי הוא אך ורק בלילות, "נפל האסימון" יש פה פשוט בעיית שינה. 

הכירו אותי אוראל וסרמן

בתור אמא מודעת, מיד פנינו לאשת מקצוע,  נעזרנו ביועצת שינה מקסימה שהסבירה לנו מה מקור הבעיה ונתנה לנו הכוונה מדויקת כיצד להתנהל בלילות בכדי שהבן המתוק שלנו יתיידד עם כל ה"עניין" הזה של השינה וישן לילות שלמים ונינוחים.

ומאז, שמרנו על שגרת שינה נינוחה והוא ישן כל הלילה!

אממה, 

לאחר כשנתיים, נולד בני השלישי, הקושי שוב בלילות התיש אותנו והחלטנו שאנחנו מנחים סדר יום קבוע וברור בכדי לעזור לו ולנו.  עדיין, משהו שם היה חסר – לא הבנתי איך אני כבר אמא לילד שלישי ועדיין לא יודעת בדיוק איך לפתור את בעיית השינה. ולכן,  פניתי ללמוד ייעוץ שינה בכדי להבין את הנושא לעומק ולדעת בדיוק מה אנחנו עושים נכון ומה לא. בערך בגיל 6 חודשים זכינו שוב בלילות של שינה – הוא ואנחנו.

אז בשביל מה כל הסיפור הזה? 

כדי שתכירו אותי מעט ושתדעו שאני באמת יודעת כמה זה קשה ומתיש.

 Been there, done that

יחד עם זאת חשוב שתבינו ששינה זה דבר טבעי, זה צורך קיומי ושהתנהלות מסודרת, מותאמת ומדויקת בליווי מקצועי, יכולה להוביל את ילדיכם ואתכם לישון לילות שלמים ונינוחים.

אז אל תהססו – מלאו שאלון התאמה ראשוני ואחזור אליכם. בשנים האחרונות ליוויתי מאות הורים וקטנטנים מהארץ ומהעולם ללילות מלאים של שינה (ועודני מלווה). אשמח לעזור לכם להחזיר את השינה הביתה! ראשית, כי זה אפשרי! שנית, כי זה פשוט משנה חיים!

כאמא קודם כל וכמדריכת הורים ויועצת שינה לתינוקות, הרגלי שינה בריאים הם מבחינתי ערך עליון.

רגעים שאספתי

הרצאות וסדנאות